Share

Merkez Yerel İlişkisi İçerisinde Dönüşüm Örnekleri: Üç Sümerbank Fabrikası

Tuna Kuyucu ile Didem Danışın hazırlamış olduğu “Merkez-Yerel Sarkacında Neoliberal Kentsel Yenileme: Bursa, Diyarbakır ve İzmir Sümerbank Fabrikalarının Dönüşümü“ başlıklı çalışmanın sunumu, 26 Şubat Cuma günü, Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden Yar. Doç. Dr. Tuna Kuyucu ve Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Didem Danış’ın yapmış olduğu “Merkez-Yerel Sarkacında Neoliberal Kentsel Yenileme: Bursa, Diyarbakır ve İzmir Sümerbank Fabrikalarının Dönüşümü” başlıklı çalışmanın sunumu, Bogaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü’nün düzenlediği bahar seminerleri kapsamında, 26 Şubat Cuma günü, Tuna Kuyucu, tarafından gerçekleştirilmiştir.

Kadıköy Akademi ekibinden Ceyda Yılmazdoğan Aydın, Egecan Erdoğan ve Süleyman Barış Başaran’ın da dinleyici olarak katılım gösterdiği seminerin notlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“Merkez-Yerel Sarkacında Neoliberal Kentsel Yenileme: Bursa, Diyarbakır ve İzmir Sümerbank Fabrikalarının Dönüşümü” Seminer Notları